KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13139182
nr 1313 9182
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsning, Interiör. Signerad, numrerad 1/100. Motivet: 30x38 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:22:27
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
nr 1313 9182
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Utrop: | 500 kr |
måndag 16 mars 2020 |
Louis Bastin